Akcesoria do napędów bram

Dla wszystkich modeli napędów bram oraz szlabanów posiadamy w ofercie wszelakie akcesoria rozszerzające funkcjonalność i bezpieczeństwo automatyki.

Dotyczy to głównie napędów Beninca, Hormann i Wiśniowski, ale także wielu innych producentów obecnych na rynku.

Możemy tu wymienić nadajniki zdalnego sterowania zwane potocznie pilotami, fotokomórki, fotokomórki bezprzewodowe z ogniwem fotowoltaicznym, lampy sygnalizacyjne LED, odbiorniki zewnętrzne, sterowniki telefonów GSM, sterowniki SOS odbierające sygnały pojazdów uprzywilejowanych pogotowia, straży i policji, stacyjki kluczykowe, klawiatury szyfrowe.

Piloty Beninca na przestrzeni 40 lat historii firmy, zmieniały się nie tylko pod względem wizualnym nowych modeli, ale i systemu kodu stałego na zmienny z bezpiecznym szyfrowaniem 128 bitowym kodem ARC. Współczesne nadajniki są więc nie tylko zdecydowanie mniejsze, ale i bardziej zaawansowane technologicznie.

Piloty Wiśniowski także występują w wielu wariantach z uwagi na wprowadzane do oferty kolejne generacje napędów przez ostatnie 30 lat działalności firmy. Obecnie w zestawach z garażowymi bramami automatycznymi stosowane są napędy z pilotami w systemie drogi radiowej RTS lub io. Wynika to z współpracy marki Wiśniowski z znanym renomowanym producentem automatyki jakim jest firma Somfy.

Piloty Hormann również podlegały modyfikacją z biegiem czasu. Producent zadbał, aby zapewnić funkcjonalność użytkowania swoich produktów przy atrakcyjnym wzornictwie.
Najnowsze piloty Hormann produkowane są w technologii 868 MHz BiSecur, ale są kompatybilne wstecz. Dla użytkowników znaczy to, że nowe nadajniki mogą być zastosowane także do napędów wcześniejszych generacji z drogą radiową 868 MHz.

Nasza firma istnieje ponad 30 lat co wiąże się z ogromnym doświadczeniem i pozwala nam oferować optymalne kompatybilne systemy sterowania oraz akcesoria, zgodnie z potrzebami każdego Klienta.

Galeria

Materiały do pobrania