Stanowiska dostawiane

Stanowiska dostawiane - dodatkowe miejsca przeładunkowe

Czasami brakuje miejsca na kolejne stanowisko przeładunkowe - wtedy rozwiązaniem jest specjalne stanowisko dostawiane czyli dobudowane. Mają one postać zintegrowanej z budynkiem śluzy, więc nie trzeba martwić się w tym przypadku o obniżenie izolacyjności budynku. Dodatkowe stanowiska przeładunkowe, czyli inaczej DSP dopasowuje się każdorazowo do współpracy z różnymi urządzeniami techniki przeładunkowej, na przykład z mostami przeładunkowymi, uszczelnieniami, bramami. Również stosuje się w ich przypadku naprowadzacze kół, odbojniki gumowe dla wygodniejszej i bezpieczniejszej pracy.

Dostawiane stanowiska są montowane na fasadach standardowo lub też umieszcza się je skośnie, jeśli dostępna przestrzeń jest ograniczona dla pojazdów ciężarowych - wtedy można ją bardziej efektywnie wykorzystać. Stanowiska dostawiane są w stanie obsługiwać praktycznie każdej wielkości pojazdy ciężarowe, a także dają wyższy komfort pracy, ponieważ dzięki specjalnym uszczelnieniom stanowisko to jest zabezpieczone przed utratą ciepła, a dodatkowo przed zabrudzeniami, dostępem niepowołanych osób. Istnieje również możliwość dodatkowego doszczelnienia miejsc przeładunku.

Stosując dostawiane stanowiska przeładunkowe zyskujesz:

Oszczędność

Doszczelnienie miejsca przeładunku niezależnie od wielkości pojazdu ciężarowego

Wygodę

Możliwość doszczelnienia miejsc przeładunku w bramach na poziomie zerowym lub bramach na rampach przeładunkowych o różnych wysokościach

Komfort pracy

Zmniejszenie strat cieplnych, ochronę przed kurzem, owadami i dostępem osób postronnych w czasie prac przeładunkowych

Galeria

Materiały do pobrania