Ogrodzenia posesyjne

Estetyka i ochrona - ogrodzenia posesyjne

Estetyczne dające jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa - dopasowane ogrodzenia posesyjne są w stanie zagwarantować skuteczną ochronę każdej działki.

Na ogrodzenia posesyjne składają się systemy słupków, segmentów oraz bram przesuwnych lub dwuskrzydłowych oraz dodatkowo furtki. Dostępne są one w wielu wzorach i kolorach według wymagań klientów.

Oferujemy typowe lub na wymiar, zatem można idealnie dopasować je do konkretnej przestrzeni. Elementy można przy tym dowolnie ze sobą zestawiać, aby stanowiły one najlepszą ochronę przed wejściem obcych na posesję. Właściwie dopracowany system ogrodzeń posesyjnych jest w stanie zapewnić estetykę i bezpieczeństwo domom, osiedlom i innym obiektom.

Właściwie wybrana brama wjazdowa w zależności od dojazdu i układu granicy posesji to element determinujący komfort użytkowania. W zależności od potrzeby możemy wybrać klasyczną bramę rozwieralną dwuskrzydłową lub bramę przesuwną pozwalającą optymalnie wykorzystać przestrzeń podjazdu.

Oczywiście w obydwu przypadkach proponujemy system automatyki bez którego trudno sobie wyobrazić obecnie nową posesyjną bramę wjazdową.

Szczególnie dla bramy przesuwnej zostało opracowane unikalne rozwiązanie zintegrowanego napędu w słupie. Jest to korzystne zarówno z uwagi na efekt wizualny, ochronę przed wpływem warunków atmosferycznych jak i zabezpieczenia przed niepowołanymi osobami. Na słupie bramy znajduje się także lampa sygnalizacyjna w formie piramidki.

Firma Wiśniowski posiada w ofercie kilkadziesiąt wzorów ogrodzeń podzielonych na kilka systemów. Daje to olbrzymie możliwości dopasowania systemu do charakteru posiadłości. Niezależnie czy interesuje nas klasyczna forma nawiązująca do metaloplastyki, czy modernistyczny styl współgrający z nowoczesnymi trendami w architekturze, znajdziemy model odpowiadający naszym oczekiwaniom.

Dostępne wykończenie w kolorach podstawowych, niestandardowych lub specjalnych, pozwala także na podkreślenie harmonii z elementami budynku. Kolor ogrodzenia współgrający z kolorem dachu, stolarki okiennej i drzwiowej oraz bramy garażowej, daje możliwość zaprojektowania wyjątkowego efektu wizualnego.

Zaawansowany proces technologiczny cynkowania ogniowego i malowania proszkowego pozwala natomiast zapewnić dziesięcioletnią gwarancję zabezpieczenia antykorozyjnego na stalowe elementy ogrodzenia. Mamy więc pewność, że otrzymujemy największą jakość bez konieczności cyklicznego odnawiania powierzchni.

Galeria

Materiały do pobrania