Ogrodzenia przemysłowe

Bezpieczne ogrodzenia przemysłowe

Systemy ogrodzeń przemysłowych są przeznaczone do grodzenia terenów obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych, sportowych, parkingów, terenów inwestycji i wielu innych przestrzeni, gdzie konieczne jest zagwarantowanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Ogrodzenia przemysłowe produkowane są z wysokiej jakości materiałów zapewniających wytrzymałość i bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne.

Na systemy mogą składać się dopasowane elementy - bramy skrzydłowe i przesuwne, panele kratowe, furtki, słupki, segmenty przemysłowe czy akcesoria innego rodzaju, które można dopasować do konkretnego zastosowania. Do wyboru szeroka paleta kolorystyczna dla lepszej kompozycji z otoczeniem.

Przemysłowe bramy ogrodzeniowe wyróżniają się trwałą stabilną konstrukcją dopasowaną do dużych szerokości wjazdów i wysokości skrzydeł. Samonośne bramy przesuwne mają tutaj często nawet kilkanaście metrów światła wjazdu pomiędzy słupami.
Z uwagi na wymiary stosowane są trzy rodzaje szyn jezdnych zgodnie z podziałem na modele bram PI 95, PI 130 oraz PI 200.
Wypełnienie bram stanowią pionowe kształtowniki o przekroju 25 x 25 mm lub panele kratowe, co daje spójny efekt wizualny z najczęściej wykorzystywanymi segmentami przy ogrodzeniu terenów przemysłowych.

W wyniku zaawansowanego procesu technologicznego cynkowania i malowania proszkowego uzyskujemy dziesięcioletnią gwarancję zabezpieczenia antykorozyjnego na stalowe elementy ogrodzenia przemysłowego. Możemy być więc pewni najwyższej staranności wykonania i oczekiwać bardzo długiego zadowolenia z wyglądu wykończonych powierzchni.

Oczywiście dla komfortu obsługi proponowane są zestawy automatyki do bram. Stosowane w nich napędy o odpowiednio dużej mocy, uwzględniają ich ciężar i częstotliwość otwarć. W zależności od potrzeb dostępne są warianty sterowania Totmann z wyłącznikiem kluczykowym lub Automatik z zdalnym sterowaniem przy wykorzystaniu pilotów. W drugiej wersji dla ochrony użytkowników, zestawy są dodatkowo wyposażane w fotokomórki i krawędziowe listwy bezpieczeństwa, oprócz standardowo stosowanych lamp sygnalizacyjnych ostrzegających o ruchu bramy.

Galeria

Materiały do pobrania