Serwis, naprawa, przeglądy okresowe, konserwacje – bramy, napędy, szlabany

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w branży oferujemy nie tylko profesjonalny montaż bram i automatyki, ale także wszelakie usługi związane z serwisem bram garażowych oraz wjazdowych posesyjnych, naprawy napędów do bram garażowych i ogrodzeniowych.

Wykonujemy przeglądy okresowe bram oraz konserwacje i regulacje bram, które wydłużają ich żywotność mechaniczną i zwiększają bezpieczeństwo działania. Zapobiegają także nagłym awarią ponieważ pozwalają z wyprzedzeniem na wychwycenie nieprawidłowości w działaniu bram i zużycia ich części eksploatacyjnych.

Oczywiście w razie potrzeby zapewniamy części zamienne jak i akcesoria do bram oraz napędów. Usługi wykonujemy zarówno dla bram na prywatnych posesjach jak i wersji przemysłowych. Niezależnie czy serwis dotyczy bram segmentowych, uchylnych, rolowanych czy przesuwnych garażowych.

Serwis bram

Naprawa napędów

Przeglądy i konserwacje bram

Modernizujemy systemy automatyki wyposażając je w dodatkowe lub nowe piloty, odbiorniki radiowe, fotokomórki, lampy sygnalizacyjne, sterowniki GSM, sterowniki SOS odbierające sygnały pojazdów uprzywilejowanych pogotowia, straży i policji.

Integrujemy także sterowanie kilku napędów bram w celu obsługi jednym pilotem.

Analogicznie wykonujemy również w pełnym zakresie mechanicznym i elektronicznym serwis szlabanów parkingowych.

Prowadzimy serwis dla mostów sprężynowych, ramp przeładunkowych i ramp mobilnych. Oferujemy także części zamienne dla produktów z grupy przeładunek.

W związku z wieloletnią współpracą z największymi producentami, prowadzimy fachowy autoryzowany serwis bram Hormann i Wiśniowski oraz napędów występujących z nimi w komplecie. Podejmujemy się także napraw rzadziej spotykanych bram Rundum Meir.

Jako autoryzowany serwis firmy Beninca jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalną obsługę serwisową dla automatyki tego producenta. Mamy tu na myśli wszystkie napędy do bram, szlabany, centrale sterujące i akcesoria oraz części zamienne.

Naprawiamy bramy i napędy także wielu innych producentów obecnych na rynku.

Zajmujemy się rozwiązaniami stosowanymi zarówno w budownictwie indywidualnym jak i przemysłowym.

Wszystkie usługi świadczymy dla osób indywidualnych, przedsiębiorstw, instytucji państwowych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz zarządców i administratorów nieruchomości.

Oferujemy możliwość podpisania umowy serwisowej na cykliczne przeglądy okresowe bram, napędów, szlabanów i ramp przeładunkowych.

Działamy w Małopolsce na terenie Krakowa i okolic.

Z uwagi na lokalizację firmy najczęściej wykonujemy serwis bram i napędów w rejonie takich miejscowości jak Kocmyrzów, Węgrzce, Michałowice, Słomniki, Zielonki, Skała, Zabierzów, Krzeszowice, Kryspinów, Balice, Skawina, Świątniki Górne, Wieliczka, Niepołomice.

Galeria

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.