Napędy do bram przesuwnych

Napędy do bram przesuwnych Beninca

Otworzyć bramę, zamknąć bramę. Codziennie ręcznie? Czas na napęd! Zastanów się jak często musisz wysiadać z samochodu, żeby ręcznie otworzyć i zamknąć bramę? A przecież wszytko może być takie proste: nie wysiadając z samochodu, naciskasz przycisk pilota, a następnie wygodnie i bezpiecznie wjeżdżasz na posesję w pogodę i niepogodę.

Szczególnie jest to istotne w wypadku posesji przy drogach o dużym natężeniu ruchu pojazdów.
Napędy Beninca posesyjne i przemysłowe doskonale spisują się w klimacie gorącym jak i na terenach górskich o surowym klimacie co dowodzi wysokiej jakości.

Urządzenia charakteryzują się nowoczesnym, smukłym wzornictwem, dzięki czemu idealnie pasują do Twojej bramy przesuwnej, a zaawansowana technologia gwarantuje komfort i niezawodność pracy urządzenia. Najmocniejsze siłowniki mogą otwierać bramy posesji prywatnych do 2000 kg ciężaru skrzydła lub do 20 m szerokości skrzydła. Do bram przemysłowych posiadamy napędy, które można stosować nawet do 4500 kg ciężaru skrzydła.

Specyfikację można dobrać także ze względu na rodzaj zasilania silnika oraz wyłączniki mechaniczne lub magnetyczne.

Za bezpieczeństwo może odpowiadać amperometryczny czujnik wykrywający przeszkody, enkoder zapewniający precyzję pracy siłownika oraz fotokomórki zabezpieczające światło wjazdu bramy. Dodatkowo można zamontować lampę sygnalizacyjną, która ostrzega o ruchu bramy osoby znajdujące się w pobliżu.

Napędem można sterować nadajnikami popularnie nazywanymi pilotami. Oczywiście można zastosować dodatkowo inne rozwiązania jak stacyjka kluczykowa, zamek szyfrowy, czy sterownik dla telefonów komórkowych GSM.

W sytuacji zaniku zasilania każdy napęd jest wyposażony w zabezpieczoną kluczykiem metalową dźwignię. Pozwala ona na awaryjne rozblokowanie napędu i ręczne otwarcie lub zamknięcie bramy.
Dostępnych jest kilkadziesiąt wariantów napędów o różnych parametrach dobieranych do indywidualnych potrzeb użytkowników, zastosowania i warunków montażu.

Przykładem ciągłego rozwoju produktów mogą być najszybsze na rynku napędy do bram przesuwnych serii BULL w wersji TURBO, które mogą otwierać bramę z prędkością do 25 metrów na minutę. Przy produkcji napędów do bram przesuwnych stosowane są przekładnie z wysokiej jakości stali hartowanej i brązu. Można także wybrać wersję BULL8OM, gdzie dodatkowo została zastosowana kąpiel olejowa najbardziej obciążonych elementów mechanicznych, aby zapewnić jak najdłuższą niezawodną pracę siłownika.

Tak szeroka oferta pozwala na spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów.

Firma Beninca to profesjonalna automatyka do niemal każdej bramy garażowej i posesyjnej, ogrodzeniowej przesuwnej lub skrzydłowej. Wybór napędu do bramy garażowej i napędu do bramy wjazdowej od tego samego producenta to najlepsze rozwiązanie. Pozwala to na kompleksowe wyposażenie ich w jeden zintegrowany system oraz wygodnie sterowanie tym samym pilotem.

Galeria